Хроніки недонаддержави: На Росії мати з донькою живуть у руїнах з трупами щурів і харчуються котячим кормом (відео)

У 42-річної Надії Бушуєвої тільки вісім класів освіти та немає паспорта.

У Росії в Нижньогородській області знайшли двох жінок, які живуть в аварійному розваленому брудному будинку без зручностей і нормального харчування. Сюжет про їхнє життя опублікований на YouTube-каналі місцевої програми «Кстати», передають Патріоти України.

Зазначається, що у 42-річної Надії Бушуєвої тільки вісім класів освіти і немає паспорта. В їхньому з матір'ю будинку знаходяться багато кішок і щурів, які «довго не живуть». У сюжеті видно тіла мертвих тварин. Судячи з відео, тіла тварин є і на місці, де спить жінка. «Гірше кішки моє життя. У кішки більше прав», - сказала Бушуєва, вона також назвала себе «живим мерцем».

Бушуєва розповіла, що вони з матір'ю харчуються котячим кормом, «порожнім хлібом» і протухлою їжею. У них немає дров, газу, світла і водопроводу. Жінка порівняла їхній спосіб життя з «печерними щурами». У сюжеті видно, що на ній надіта брудна спідниця і светр, розірване взуття, а у волоссі утворився колтун. Вона не змогла відповісти на питання, коли милася останній раз - відомо лише, що така можливість у неї була за життя бабусі, коли вдома був город. Родичка померла 14 років тому.

Сусіди розповіли, що раніше сім'я була нормальна, але в такому стані мати і дочка живуть вже 11 років. «Мати споганила її. Не дала ні на танці ходити, ні на роботу. Тримала вдома. Вона як дикунка», - заявила одна з місцевих мешканок.

Жінки розповіли, що нібито якийсь час Бушуєву тримали в підполі. Вони припускають, що у матері Бушуєвої є проблеми з психікою.

Бушуєва не впевнена, що зможе змінити життя, тому що нічого не знає і ніде не була, не знає, куди їй їхати і куди її випустять. Однак нещодавно вона попросила про допомогу, коли її мати практично добу не рухалася з місця і не відповідала на запитання. Сусіди викликали «швидку» і поліцію, жінку ледь умовили поїхати в лікарню. Дочка залишилася вдома, жителі зібрали звернулися в місцеву лікарню і до голови адміністрації, щоб її теж відвезли в клініку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...