Хто "грає" українських генпрокурорів: Озвучено наслідки міжнародного скандалу

Колишній віце-президент США Джо Байден сам зізнався в історії з шантажуванням української влади відмовою в наданні $1 млрд кредитів, якщо не буде звільнений тодішній генеральний прокурор України Віктор Шокін ще у 2017 році.

Джо Байден

"Про факт того, що надання одного мільярду кредитних гарантій на початку 2016 року було обумовлено тим, що звільняється тодішній генпрокурор, це не новина. Це було відомо ще у 2017 році, і це не викликало жодного шквалу негативних емоцій, і я думаю, в американському суспільстві нормально до цього поставилися. Єдине, що були розмови про те, що донька Шокіна хотіла з цього приводу позиватися", – сказав американіст Микола Бєлєсков, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

За його словами, Байден озвучив це журналістам уже після того, як залишив посаду віце-президента.

"У принципі є така філософія: поки ми надаємо кошти, а Україні загалом було надано 3 млрд доларів по кредитній лінії на 2014-2016 рр, ми маємо можливість впливати на ситуацію, якщо ви вже ці кошти берете", – пояснив він.

Якщо брати до уваги ті роздуми, що Байден вимагав звільнити Шокіна через розслідування ним широкомасштабної корупційної схеми газової фірми Burisma Holdings, підконтрольної Байдену-молодшому, то на думку американіста – це чорний піар, який не позначиться на екс-віце-президентові.

"Можна сто разів згадувати самого Джо Байдена, але якщо не довести, що він мав зиск від цього, то це нонсенс. Це чорний піар, і він може бути далеко не таким ефективним. І я сумніваюся, що українська історія взагалі якимось чином ударить по Байдену", – вважає він.

Не бачить Бєлєсков і жодних потенційних ризиків для колишнього віце-президента США і від секс-скандалів, які спалахнули довкола Байдена.

"Щодо звинувачень у непристойній поведінці, поки що це набирає обертів, але не можу сказати, що це наразі є великою загрозою для Бадена. Але треба дивитися на розвиток подій", – сказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...