"Хто як обзивається, той сам так називається": Заява Путіна про Байдена викликала хвилю жартів у мережі

Автор однієї з картинок зобразив російського президента в блазнівському ковпаку, на іншій фотожабі Путіна називає вбивцею його власне відображення на поверхні робочого столу в президентському кабінеті.

Після того, як президент Росії Володимир Путін відповів президенту США Джо Байдену, який назвав його вбивцею, дитячої приказкою: "Хто як обзивається, той сам так називається", в мережі піднялася хвиля жартів з цього приводу, передають Патріоти України.

Автор однієї з картинок зобразив російського президента в блазнівському ковпаку, на іншій фотожабі Путіна називає вбивцею його власне відображення на поверхні робочого столу в президентському кабінеті. Для створення ще однієї сатиричної картинки автори використали іншу відому дитячу приказку, що починається зі слів "Жадіна-говядіна, сольоний огурєц...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...