Хто з товстосумів дав гроші? - Савік Шустер повертається в Україну з новим телепроектом

Після резонансного скандалу із закриттям головного політичного ток-шоу "Шустер Live" телеведучий не живе в Україні.

Савік Шустер

Знаменитий телеведучий Савік Шустер записав відеозвернення до українців, в якому анонсував новий телевізійний політичний проект для аудиторії України, передають Патріоти України з посиланням на офіційний YouTube-канал телеведучого.
"Вперше в історії демократичних виборів ваші емоції визначають лідерів передвиборної гонки. Савік Шустер представляє найнесподіваніший рейтинг кандидатів в президенти України. Він проводить відразу два незалежні дослідження: всенародне опитування, на сайті проекту, і репрезентативне - за всіма законами соціології. Хто викликає в українців надію, а хто страх? Чому це відбувається? Що відчуває молодь? Чого бояться люди похилого віку? Чого нам чекати від нового президента? Якщо майбутній президент не викликає надію у народу до виборів, впевнений Савік Шустер, можлива третя революція.", - написав Савік Шустер під своїм відео.

Також телеведучий повідомив про те, що він знаходиться зараз в Індії. "Я перебуваю зараз в Індії, мій колір волосся безпосередньо від цього залежить", - завив Шустер.

Окремо Савік Шустер заявляє, що шоу на зразок "Шустер LIVE" з його участю більше не буде і окремо анонсує прем'єру нового проекту під майбутні вибори президента в Україні, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...