Ху*ла ніде не люблять: У Фінляндії більше людей стали негативно ставитись до РФ (опитування)

У порівнянні з результатом аналогічного опитування 2018 року, негативне ставлення до Росії посилилося на 12 процентних пунктів.

У Фінляндії більше людей почали з настороженістю ставитися до Росії. Це випливає з опитування, проведеного Аналітичним центром ділового життя EVA, передають Патріоти України з посиланням на Yle.

Згідно з дослідженням, трохи менше ніж третина фінів вважають, що попри деякі проблеми з Росією у них немає причин ставитися до східного сусіда негативно. Половина опитаних, однак, дотримується протилежної думки.

У порівнянні з результатом аналогічного опитування 2018 року, негативне ставлення до Росії посилилося на 12 процентних пунктів.

У дослідженні 2012 року 63% фінів вважали, що до Росії немає причин ставитися негативно.

У тому ж дослідженні з'ясували ставлення фінів до членства в НАТО.

Підтримка вступу до Північноатлантичного Альянсу залишилася на колишньому рівні, якщо порівнювати показники за тривалий період. За вступ виступають 22%, проти - 45%.

У дослідженні взяли участь трохи більше ніж 2 тисячі осіб.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.