Хуліганили та відбирали у малих цукерки: Спливла правда про дружбу Путіна і Ротенбергів

У президента Росії Володимира Путіна не було цілеспрямованої стратегії допомагати Аркадію і Борису Ротенбергам або іншим "олігархам путінської ери".

Аркадій і Борис Ротенберги

Про це пише видання The New Yorker, повідомляють Патріоти України.

Так, за словами близького до Кремля джерела, ці твердження є "фантазією".

"Він, можливо, погодився допомогти їм, і в певний момент, коли вони стали впливовими і успішними, він зрозумів, що вони можуть бути корисними: непогано, якщо є каста дуже багатих людей, які тобі зобов'язані", - пояснив співрозмовник.

При цьому колишня дружина Бориса Ротенберга Ірен Ламбер не виключила, що Путін сприяв бізнесу Ротенбергов. За її словами, "вони були дружні в дитинстві, ці відношення не розривалися".

"Логічно припустити, що, як мінімум, давалися певні поради, а, можливо, була і допомога то тут, то там", - заявила вона.

На думку жінки, бізнес для Ротенбергів став випадковістю.

"Де б вони були, якби не розвалився СРСР? Аркадій керував би державною спортивною організацією, а Борис став би успішним тренером", - додала вона.

У свою чергу колишній співробітник КДБ Микола Ващилін, який ходив на спортивні тренування з Аркадієм Ротенбергом і Путіним розповів, що Ротенберг і Путін зблизилися, коли брали участь в змаганнях з самбо.

За словами Ващиліна, обидва вони "любили розіграші". Наприклад, на одній з першотравневих демонстрацій вони закидали дротом повітряні кулі, які несли учасники мітингу.

Інший друг дитинства Ротенберга і Путіна розповів, що вони відбирали у дітей в спортивному таборі цукерки.

Співрозмовник The New Yorker, який розповів журналу про ставлення Путіна до бізнесу Ротенбергов, підсумовуючи, припустив, що, в підсумку, "путінські олігархи" сформували "тіньовий кабінет".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...