У повідомленні зазначено, що рубль уже мав бути девальвований в кінці березня-початку квітня після обвалення цін на нафту. Перешкодило цьому намічене на 22 квітня голосування по поправках до Конституції. Російська влада кинулися активно витрачати золотовалютні резерви і підтримують рубль, щоб забезпечити підтримку Путіну під час голосування. "Було ясно, що при девальвації рубля до 100₽/долар і вище, розраховувати на сприятливий результат голосування, навіть при масштабних фальсифікаціях, не доводиться. Особисто для Володимира Путіна цей референдум дуже важливий - йому необхідно всім продемонструвати, що він не кульгава качка, і що він може знову обратися в 2024", - зазначено в повідомленні.
При цьому відкладений через коронавірус конституційний плебісцит підвісив курс долара на поточному рівні. ЦБ Росії регулярно витрачає на його підтримку до $ 200 млн щодня і буде це робити до дня голосування. На високі ціни на нафту підстав розраховувати немає.
"А потім курс буде відпущений - але це буде вже політичне рішення президента, яким він запустить наступну стадію кризи. Ті ж, хто не пішов у валюту, пошкодують про втрачені можливості, дивлячись цієї осені на курс в обмінниках по 100-110 рублів за долар", - відзначають автори повідомлення.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...