У повідомленні зазначено, що рубль уже мав бути девальвований в кінці березня-початку квітня після обвалення цін на нафту. Перешкодило цьому намічене на 22 квітня голосування по поправках до Конституції. Російська влада кинулися активно витрачати золотовалютні резерви і підтримують рубль, щоб забезпечити підтримку Путіну під час голосування. "Було ясно, що при девальвації рубля до 100₽/долар і вище, розраховувати на сприятливий результат голосування, навіть при масштабних фальсифікаціях, не доводиться. Особисто для Володимира Путіна цей референдум дуже важливий - йому необхідно всім продемонструвати, що він не кульгава качка, і що він може знову обратися в 2024", - зазначено в повідомленні.
При цьому відкладений через коронавірус конституційний плебісцит підвісив курс долара на поточному рівні. ЦБ Росії регулярно витрачає на його підтримку до $ 200 млн щодня і буде це робити до дня голосування. На високі ціни на нафту підстав розраховувати немає.
"А потім курс буде відпущений - але це буде вже політичне рішення президента, яким він запустить наступну стадію кризи. Ті ж, хто не пішов у валюту, пошкодують про втрачені можливості, дивлячись цієї осені на курс в обмінниках по 100-110 рублів за долар", - відзначають автори повідомлення.
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...