Вчені детально проаналізували дев'ять випадків захворювання га COVID-19 і виявили, що у кожного хворого вміст вірусу в зразках з глотки був особливо високим упродовж першого тижня після виявлення симптомів захворювання.
При цьому в різних органах, зокрема в горлянці і легенях, хвороба може протікати незалежно один від одного. Крім того, там вчені виявили різні штами коронавірусу.
На думку фахівців, присутність SARS-CoV-2 у верхніх дихальних шляхах сприяє непомітній передачі інфекції від хворих з легкою формою хвороби здоровим людям.
"COVID-19 може проявлятися як легке захворювання верхніх дихальних шляхів. Активна реплікація вірусу у верхніх дихальних шляхах надає потенційну можливість стримування COVID-19 у перспективі", – зазначили вчені.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...