Химери заполонять Землю? - У Китаї чекають на народження мавпо-людини

Команда вчених-біологів створила ембріон-химеру людини і мавпи.

Експеримент пройшов в китайській лабораторії, повідомляє газета Pais з посиланням на одну з учасниць проекту, біолога Католицького університету Мурсії Естрела Нуньєс, передають Патріоти України.

Щоб створити химеру, дослідники вводили стовбурові клітини людини в ембріони мавп. Організм створений їз генетично різнорідних клітин і вважається в біології химерою.

Гібридний ембріон з'явився на світ тому, що фахівці зупинили процес. Вчені намагаються таким чином створювати і вирощувати органи для трансплантації. Подробиці експерименту поки не розголошуються. Вони будуть представлені в міжнародному науковому журналі.

Експеримент змушено проводили в Китаї, оскільки іспанська та американська влади забороняють подібного роду дослідження. Вчених вже попередили про "етичні перешкоди" в експериментах з химерами.

Самі вчені планують продовжити дослідження вже з клітинами нелюдиноподібних приматів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...

Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...