Усього ж кількість іноземців з посвідками на проживання зросла на 27 тисяч.
На другому місці за кількістю нових власників польських посвідок – білоруси (+3 тис.), а на третьому – грузини (+1,3 тис.).
Станом на 1 липня було 400 тис. чинних прав на проживання в Польщі. Половину з них видали громадянам України.
Слід зазначити, що це не стосується українців, які перебувають в Польщі в рамках безвізового режиму або на підставі віз.
Посвідки на проживання отримують зазвичай ті, хто вирішив осісти в Польщі. З 200 тис. українців з посвідками переважна більшість (158 тис.) мають дозвіл на проживання на три роки (Karta pobytu czasowego). Ще 42 тисячі мають право на постійне проживання (karta stałego pobytu) та довгострокового резидента.Найпопулярнішими регіонами серед громадян України є такі воєводства: Мазовецьке - 45 тисяч. осіб, Великопольське - 22 тис., Малопольське - 21,5 тис.
Близько 57% українців з посвідкою - віком 20-39 років. Переважають чоловіки - 115 тисяч людей (57%), порівняно з 86 тис. жінок.
За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...
17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...