Кінець близько? - Кремль вирішив модернізувати літаки "Судного дня"

ВКП призначені для роботи в умовах виходу з ладу наземних пунктів управління, вузлів і ліній зв’язку, швидко мінливої оперативної обстановки, а також в разі застосування противником ядерної зброї.

Російські повітряні командні пункти (ВКП) стратегічного управління другого покоління, або “літаки Судного дня”, які були створені на базі літаків Іл-80 і Іл-82, будуть модернізовані, дослідно-конструкторська робота завершена. Про це повідомив заступник міністра оборони Росії Олексій Криворучко під час відвідування нижегородського НВП “Політ”, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Іл-80 — командний пункт, створений на основі лайнера Іл-86. Іл-82 побудований на базі транспортника Іл-76. ВКП призначені для роботи в умовах виходу з ладу наземних пунктів управління, вузлів і ліній зв’язку, швидко мінливої оперативної обстановки, а також в разі застосування противником ядерної зброї. Саме з цієї причини літаки подібного типу прийнято називати “літаками Судного дня”.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...