Кінець епохи двигунів внутрішнього згоряння: Підданим Нідерландів доплачуватимуть за пересадку на електромобілі

У Нідерландах кожен громадянин, який побажає купити новий електромобіль після 1 липня 2020 року, зможе отримати 4000 євро (4425 доларів) на його придбання.

Однак субсидія в розмірі 4000 євро буде застосовуватися тільки на покупку автомобілів вартістю до 45 000 євро (49 744 доларів). Таким чином політика держави спрямована на те, щоб вивести з ринку автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

А якщо громадянин хоче купити старий електрокар, то може отримати від держави 2000 євро (2211 доларів).

Щоб отримати право на субсидію, автомобіль повинен відповідати державним стандартам і бути купленим у спеціалізованого дилера. Громадяни не зможуть отримати гроші на придбання автомобіля за оголошенням в журналі. Це повинно запобігти шахрайству.
Більш того, уряд Нідерландів також розглядає можливість надання додаткових нефінансових стимулів для покупців електромобілів, наприклад, дати гарантії на оновлення програмного забезпечення і працездатність акумуляторів.

Повна інформація про схему субсидій буде оголошена в найближчі тижні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...