Клінічні випробування ліків від коронавірусу почали в Гонконзі і США

Препарат спочатку розробляли для боротьби з лихоманкою Ебола.

У Гонконзі, вчені якого раніше заявляли про розробку вакцини проти коронавіруса, а також в США приступають до клінічних випробувань медпрепаратів, передають Патріоти України з посиланням на Associated Press.

В понеділок, 16 березня, в дослідницькому центрі Kaiser Permanente Washington Health Research Institute (Сіетл, США) перший з добровольців отримає експериментальну дозу вакцини. Взяти участь в дослідженнях зголосилися 45 осіб у віці від 18 до 55 років. Їм даватимуть різні дози вакцин, розроблених вченими біотехнологічної компанії Moderna і Національними інститутами охорони здоров'я США (NIH).

Також повідомляється, що на початку квітня можуть почати клінічні випробування вакцини, над створенням якої працювали представники американською компанією Inovio Pharmaceuticals.

А в Гонконзі оголосили про початок клінічних випробувань препарату Remdesivir - дослідження будуть проводиться в трьох великих медустановах за участю кількох десятків добровольців. Препарат спочатку розробляли для боротьби з лихоманкою Ебола.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...