Кохання - воно таке..: Весільні фото, якими точно не потрібно було хизуватись у мережі

Не сперечаємося, всі ми недосконалі. Але більшість з нас в цей урочистий день намагаються виглядати бездоганно і максимально приховати свої недоліки.

Люди все різні. І, напевно, цим нареченим все до лампочки (або по барабану, або по ... - ідіоматичних виразів багато, але суть не в цьому). Просто інакше вони б ці фото в інтернет не злили, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

Счастливая улыбка невесты

Это фото свадьбы из российской глубинки набрало больше просмотров, чем фотосессия Кейт Миддлтон и принца Чарльза

“Дельфин и Русалочка” – сладкая парочка

Она – кокетка, а он – соблазнитель

Аларм! Сестры невесты тоже хотят замуж

Шо ты там квакнул, жених?!

Локация “Пенаты родного дома”. то есть, подъезда

Трендовая невеста – собачки-котики на фотосессии теперь уже не модно, а вот домашний таракан! Тем более, их полная кухня

Пока жених не видит – соблазняет. На потом

Это так выглядят лапти, извините, туфельки Золушки?!!

Красивая душа должна быть широкой. Как можно шире. Чтобы закрыть все остальное

Это самая богатая свадьба в мире! Жениха и невесту обеспечили по-полной, остальные тоже напились в стельку. Больше никто ничего не помнит.

Есть мнение, что невесте не нравится ее новая фамилия

А теперь – все закрыли глаза и не смотрим на фото. Мужчинам это вообще не надо, а женщинам – чтобы не заболеть от зависти. Ой, блин! Хочется с ними познакомиться. Тем более, пара из Киева.

Муж и жена – одна сатана

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...