"Коломойський повністю блокує приватизації "Центренерго", - експерт

Як зазначає фахівець, що в результаті якихось корупційних схем Ігоря Коломойського в «Центренерго» державна компанія несе неймовірні збитки і наближається до банкрутства, що є метою бізнесмена.

Відомий український бізнесмен Ігор Коломойський, колишній власник «ПриватБанку», в повній мірі контролює державну компанію «Центренерго». Більш того, олігарх зовсім не зацікавлений в її приватизації. Про це повідомляє експерт в сфері економіки Борис Кушнірук, передають Патріоти України.

Таким чином, фахівець відзначає, що в результаті якихось корупційних схем Ігоря Коломойського в «Центренерго» державна компанія несе зараз неймовірні збитки і наближається до банкрутства, що є метою бізнесмена. Наскільки відомо, компанія «Центренерго» знаходиться в переліку тих підприємств, які підлягають приватизації, і в разі, якщо держпідприємство збанкрутує, воно стане зовсім непривабливим для інвестора, що дасть можливість Ігорю Коломойському продовжити заробляти на ньому.
Кушнірук зазначив: «Фактично цими діями блокується подальша можливість для приватизації «Центренерго», так як воно занурюється в збитки і в борги».

Відповідно до думки фахівця, Ігор Коломойський не зацікавлений в покупці підприємства, адже йому цілком достатньо просто його контролювати. Експерт додав: «Ситуація з «Центренерго» тим цікава, що Ігорю Коломойському зовсім не потрібно, щоб така компанія була, перш за все, приватизована, а також щоб він її купив».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

При народженні постраждав мозок: У Харкові батьки стверджують, що через лікарів дитина народилася з інвалідністю

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:24

Батьки не встигли підписати договір з обраним лікарем, через що породіллю не хотіли приймати в перинатальному центрі. У Харкові батьки новонародженої дівчинки звинувачують медиків в тому, що їх дочка народилася з інвалідністю. У неї немає глотательного...

Майже на всіх континентах планети: У світі за пів століття підірвали майже 2 500 ядерних бомб

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:08

Найбільш активно проводили ядерні випробування США й СРСР. Починаючи з 1945 року у світі зробили близько 2500 ядерних вибухів майже на всіх континентах планети. Про це свідчать дані на карті ядерних вибухів, опублікованій у мережі. Зокрема, її розмісти...