"Коломойський повністю блокує приватизації "Центренерго", - експерт

Як зазначає фахівець, що в результаті якихось корупційних схем Ігоря Коломойського в «Центренерго» державна компанія несе неймовірні збитки і наближається до банкрутства, що є метою бізнесмена.

Відомий український бізнесмен Ігор Коломойський, колишній власник «ПриватБанку», в повній мірі контролює державну компанію «Центренерго». Більш того, олігарх зовсім не зацікавлений в її приватизації. Про це повідомляє експерт в сфері економіки Борис Кушнірук, передають Патріоти України.

Таким чином, фахівець відзначає, що в результаті якихось корупційних схем Ігоря Коломойського в «Центренерго» державна компанія несе зараз неймовірні збитки і наближається до банкрутства, що є метою бізнесмена. Наскільки відомо, компанія «Центренерго» знаходиться в переліку тих підприємств, які підлягають приватизації, і в разі, якщо держпідприємство збанкрутує, воно стане зовсім непривабливим для інвестора, що дасть можливість Ігорю Коломойському продовжити заробляти на ньому.
Кушнірук зазначив: «Фактично цими діями блокується подальша можливість для приватизації «Центренерго», так як воно занурюється в збитки і в борги».

Відповідно до думки фахівця, Ігор Коломойський не зацікавлений в покупці підприємства, адже йому цілком достатньо просто його контролювати. Експерт додав: «Ситуація з «Центренерго» тим цікава, що Ігорю Коломойському зовсім не потрібно, щоб така компанія була, перш за все, приватизована, а також щоб він її купив».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За недопуск в країну представника МВС України за національною ознакою: Від ЄС вимагають покарати Азербайджан

п’ятниця, 24 січень 2020, 22:30

МВС просить посольство ЄС «рекомендувати Європейському коледжу безпеки і оборони утриматися надалі від проведення заходів на території Азербайджанської республіки».​. МВС просить посольство ЄС «рекомендувати Європейському коледжу безпеки і оборони утри...

"Скрепна демократія" в дії: Російським силовикам за розгони акцій протесту платитимуть подвійні оклади

п’ятниця, 24 січень 2020, 22:15

Таким чином влада РФ хочуть стимулювати силовиків, яких залучають до забезпечення громадського порядку під час масових заходів. Російські поліцейські, військовослужбовці і співробітники Росгвардії, що працюють на акціях протесту, будуть отримувати надб...