Так, борги за компослуги мають близько 5% споживачів у Києві. І саме на них припадає 60% суми загальної заборгованості киян, повідомили у пресслужбі КМДА у Фейсбуці, передають Патріоти України.
За деякими рахунками борги сягають сотень тисяч гривень, а люди відмовляються укладати договір реструктуризації суми боргу.
"Щоб врегулювати питання заборгованості шляхом укладення договорів розстрочення, достатньо звернутися до найближчого "Центру комунального сервісу" з необхідними документами та обрати оптимальний термін для погашення боргу", – розповів гендиректор комунального концерну "Центр комунального сервісу" Андрій Щербина.
За його словами, якщо ж людина не реагує на повідомлення, заклики сплатити за спожиті компослуги, свідомо накопичує борги, не звертається по допомогу, то справу можуть передати до суду. А вже за рішенням суду на боржника накладають санкції – від заборони виїзду за кордон до арешту рухомого й нерухомого майна.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...