Коли люди бачили травми, отримані Романом, вони жахалися: Фанат "Динамо" згадав, як постраждав на Майдані 18 лютого 2014-го (фото)

Роман Линдов – один із найактивніших представників фанатського угруповання «WBC Ultras Dynamo».

Роман Линдов

Фанат команди київського «Динамо» Роман Линдов поділився на власній сторінці у «Фейсбуку» спогадами про свою участь у Революції Гідності, точніше, про той день, який змінив його життя назавжди, передають Патріоти України.

«Вибух на Майдані приблизно о 20:13 18 лютого 2014 року. Опіки 30% тіла та дихальних шляхів, пробиті легені, ампутація лівого зап’ястя, оскольчасті поранення усього тіла, контузія, набряк головного мозку.Але найгірше – це очі! Очі усіх навколо, які несуть мене у Будинок профспілок і жахаються. Очі друзів, які не можуть повірити, що сім секунд тому я був інакшим. Очі медиків у Будинку профспілок, БСП, опіковому центрі та у шпиталі в Німеччині. Очі, сповнені жаху після погляду на мене. Ти ще не усвідомлюєш, що відбулося, але ті очі навпроти говорять краще за слова. Вони кричать у тиші.У мить, коли усі зрозуміють, що це не лише мій біль, а навіть не найбільша ціна свободи, ми перестанемо виживати, а почнемо ЖИТИ!Ми будемо відповідально ставитися до виборів, не допускати корупцію, не даватимемо хабарів, не відмазуватимемо в судах і райвідділах. І ми - це про усіх громадян. Це і про суддів, прокурорів, податківців, полісменів, генералів, депутатів та президента.У момент, коли вони також вважатимуться звичайними громадянами, ми нарешті заживемо. Колись!», - підсумовує Роман.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.