Оскільки пандемія коронавірусу продовжує поширюватися по Україні та всьому світові, багато подій та заходів, зокрема і весілля, були скасовані чи відкладені, щоб уникнути розповсюдження захворювання. Тож, багато пар змушені переглянути свої заплановані дати та скасувати чи відкласти святкування цього дня. Проте тяжке рішення про перенесення вашого весілля прийняти непросто. Насправді, це набагато складніше, ніж просто здійснити кілька телефонних дзвінків, передають Патріоти України з посиланням на Yourtango.
Нижче наведено кілька порад, які допоможуть парам впоратися з стресом, емціями та рішенням перенесення весілля.
У цій ситуації немає нічого позитивного, все що стосується коронавірусу – засмучує (і збільшення жертв, і примусова самоізоляція, і перенесення важливих планів).
Тому важливо визнати, як це впливає на вас особисто, і дозволити собі посумувати з цього приводу та пережити це горе. Знайдіть способи впоратися зі своїм смутком, будь то плач в подушку, кілограм морозива чи перегляд фільму.
Хоча кожне місце проведення та організатори найняті окремо, експерти рекомендують перехресно перевірити наявність вільної дати. Наприклад, якщо ваше місце проведення доступне 14 та 21 листопада, але ваш фото- чи відеооператор вільний лише 21 листопада, то забронюйте цю дату.
Чим активніше ви все плануватимете, тим легше вам буде пережити цей важливий день. А якщо ви чекатимете до останньої хвилини, то у вас можуть виникнути додаткові ускладнення (менша кількість доступних дат, підвищення цін тощо).
Тобто перевірте все і узгодьте дати зі всіма причетними до весілля, щоб нічого не зірвалося в останній момент.
Зараз багато організаторів продовжують працювати онлайн. Вони отримують запити та постійно залишаються на зв'язку з клієнтами. До того ж, підготовка фактично всіх заходів і так проходить онлайн.
Тож, якщо ви плануєте весілля в наступному році, то у вас є можливість робити це вже зараз: знайти свого організатора, визначитися з бюджетом, вивчити інформацію про підготовку до весілля, задати фахівцям питання, отримати відповідь на нього та навіть забронювати місце проведення.
Поки ви ще офіційно не відкладали свою початкову дату весілля та не зробили нові запрошення, повідомте всіх родичів про нові резервні дати та сплануйте все на день, коли всім це підходить.
Також попросіть підтримки та допомоги у другів чи родичів – нехай вони допоможуть поширити інформацію про зміну дати чи запрошення іншим друзям та членам сім'ї. Це зніме з вас додаткову роботу та емоційне напруження. І знайте, що ви не самотні і вам завжди готові допомогти найближчі люди.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...