Колишній прем'єр Британії у своїх мемуарах розкрив справжню суть кремлівського карлика

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон розповів про зустріч із главою РФ Володимиром Путіним, яка відбулася в 2013 році в Сочі.

Цей епізод увійшов в гучні мемуари політика, передають Патріоти України з посиланням на ВВС. Відзначається, що книга "Під запис" почала продаватися в Британії 19 вересня.

Зустріч, за спогадами Кемерона, почалася з того, що Путін пройшовся по тих питаннях, які були позначені в картках із підказками, що лежали перед ним на столі.

Через деякий час він відсунув картки в сторону і сказав: "Послухай, я не хочу влаштовувати звичайну суперечка, в якій ти говориш: "Ви помиляєтеся з приводу ситуації в Сирії та Лівії", а я вам кажу: "Ні, це ви помиляєтеся". Я хочу дуже відкрито поговорити і придумати план [дій]".

В ході бесіди британський політик сказав: "Я хочу, щоб ми об'єдналися з єдиним урядом в Сирії, що заслуговує довіри, і знищили [Ан-Нусру]".

"Знищили їх? О, ось тепер ти говориш моєю мовою", – відповів Путін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...