"Комбат" - серйозний "аргумент" проти російської бронетехніки (відео)

Українські військові проводять випробування нового танка "Т-72АМТ" і призначеного для нього снаряду "Комбат", який зможе вражати ворожі цілі на відстані, що вдвічі перевищує аналоги.

Українські військові провели випробування новітнього танкового боєприпасу "Комбат", який призначений для свіжої української модифікації танка "Т-72АМТ", розробленої на Київському бронетанковому заводі. Даний танк, укомплектований випробовуваним боєприпасом "Комбат", стане серйозною загрозою для російської бронетехніки, використовуваної проти ЗСУ бойовиками на Донбасі. Про це повідомив YouTube-канал Defense Express, передають Патріоти України.

Всі тестування і випробувальні стрільби контролюються експертами з Державного НДІ випробувань і сертифікації нових типів озброєнь, що повинні поповнити арсенал української армії.

Повідомляється, що новий боєприпас зможе вражати бронетехніку потенційного противника на відстані приблизно в 5 км. Метою випробувань є перевірка на точність попадання, щоб уже в найближчій перспективі довести всі параметри і характеристики до спочатку запланованих.

Варто зазначити, що відстань в 5 км майже вдвічі перевищує відстань пострілу звичайними снарядами попередніх поколінь.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...