Кому "війна", а кому..: Мешканка Великобританії розбагатіла на пошитті захисних масок (фото)

У Тернер з'явилася ідея виготовляти маски для різних фірм, використовуючи в якості принта їх логотипи.

Мешканка Великобританії почала шити кастомізовані захисні маски під час спалаху коронавіруса і розбагатіла в перший же місяць роботи. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.

Раніше 31-річна Дені Тернер (Dani Turner) з графства Хемпшир кілька разів на тиждень підробляла графічним дизайнером на дому, оскільки виховує двох маленьких дітей. Тоді її щомісячний дохід не перевищував однієї тисячі фунтів стерлінгів.

Під час пандемії у Тернер з'явилася ідея виготовляти маски для різних фірм, використовуючи в якості принта їх логотипи. «Я задумалася, як же сильно може піднятися попит на маски, якщо вони стануть частиною повсякденного життя. Вони могли б бути частиною обов'язкової уніформи в компаніях», - пояснила дизайнер.

Жінка також зізналася, що через виховання дітей їй нерідко доводилося працювати над масками вночі. В результаті проект Тернер виявився успішним, вона почала щомісяця заробляти по сім тисяч фунтів стерлінгів, продаючи комплекти з чотирьох масок по 56 фунтів стерлінгів.

Інші публікації автора

Зірки говорять: Секрет щастя різних знаків Зодіаку

середа, 5 серпень 2020, 10:16

Кожна людина по-своєму сприймає слово «щастя», але якщо когось радують цілком звичайні речі, то іншим людям необхідно щось більше. Дізнатися, що саме найбільше радує людину, можна завдяки його зодіакальному походженню, яке зберігає безліч цікавої інфор...

Тіло дівчинки віддали в сміттєвому пакеті разом із використаними рукавичками

середа, 5 серпень 2020, 10:02

Мати стверджує, що в немовляти була зламана рука. Страшна історія трапилася на Дніпропетровщині. Молоду маму з Кам'янського екстрено привезли до Дніпра, у неї трапилися передчасні пологи на шостому місяці вагітності. На жаль, дівчинку врятувати не вдал...