Конфуз дня: Світлана Лобода промахнулася з фотошопом і насмішила мережу

Невдалий кадр співачка опублікувала в мережі...

Співачка Світлана Лобода проводить вересневі дні відпочинку в Греції. Артистка заінтригувала шанувальників публікацією в соцмережі, натякнувши в ній, що закохана. "Як добре цього вечора біля моря, як легко і спокійно, ось якби тебе ще поруч ..." - написала артистка у Інстаграмі, передають Патріоти України.

Пост в соцмережі Світлана Лобода проілюструвала власним фото. На знімку співачка в короткій сукні продемонструвала нескінченно довгі ноги.

Підписники відразу розпізнали присутність Фотошопа на знімку, адже в житті артистка не може похвалитися такими довгими ногами, як на фото. Крім того, самі уважні помітили, що Лобода переборщила з Фотошопом, коли подовжувала ноги і випадково подовжила стопу, зробивши собі гігантський розмір ноги: "Який же величезний розмір ступні! Пипець!", "Ноги подовжила Фтошопом, ну і ступні прихопила", "Довгоступна Попелюшка) Світлана, Ви промахнулися, працюючи з Фтошопом", - коментують в мережі фото.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...

Прогнози невтішні: Науковець повторно заразив себе коронавірусом, оцінюючи шанси на вироблення колективного імунітету

четвер, 29 жовтень 2020, 18:12

Колективним імунітетом називається ситуація, коли інфекція не може вільно поширюватися всередині групи людей, оскільки значна її частина не сприйнятлива до хвороби за рахунок зробленого щеплення або раніше перенесеного захворювання. Російський вірусоло...