Корабель часів Колумба знайшли на дні Балтійського моря (відео)

На судні зберігся човен, який екіпаж використовував, щоб дістатися до берега.

На дні Балтійського моря вчені виявили майже ідеально збережене судно, що залишалося недоторканим протягом 500 років, передають Патріоти України з посиланням на Naked Science.

Археологи змогли датувати корабель епохою Відродження: приблизно кінцем XV - початком XVI, коли жили Христофор Колумб і Леонардо да Вінчі. Корабель умовно позначили як «Невідомий корабель».

«Відчуття таке, наче судно затонуло вчора - щогли на місці, корпус не пошкоджений», - каже морський археолог Родріго Пачеко-Руїз з дослідницької компанії MMT.

На головній палубі дослідники виявили човен, який використовували для переправи екіпажу з корабля на берег і назад.

Довжина судна може досягати близько 18 метрів. Трохи менше, ніж мав флагман Колумба, каракка «Санта-Марія». Крім човна, на кораблі збереглися знаряддя. За всією ймовірністю, мова йде про торгове судно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пасинки недоімперії Ху*ла: З'явилася реакція "Л/ДНР" на відмову Росії приєднувати Донбас

понеділок, 13 липень 2020, 9:12

Терористи не можуть приховати розчарування. Ціла серія заяв вищого керівництва Росії про відмову брати "Л/ДНР" до складу РФ викликала важке розчарування керівництва і населення так званих "республік". Протягом одного тижня бойовикам ОРДЛО дали зрозуміт...

До дня рибалки: Як відпроситися у дружини - ТОП-3 ефективних засоби

неділя, 12 липень 2020, 23:35

Якщо так склалося, що ваша дружина не дуже добре ставиться до риболовлі, то доведеться напередодні попітніти, щоб без скандалу відпроситися займатися своїм хобі. Як відпроситися у дружини на риболовлю – це вічна тема, над якою собі ламають голову багат...