Корабель часів Колумба знайшли на дні Балтійського моря (відео)

На судні зберігся човен, який екіпаж використовував, щоб дістатися до берега.

На дні Балтійського моря вчені виявили майже ідеально збережене судно, що залишалося недоторканим протягом 500 років, передають Патріоти України з посиланням на Naked Science.

Археологи змогли датувати корабель епохою Відродження: приблизно кінцем XV - початком XVI, коли жили Христофор Колумб і Леонардо да Вінчі. Корабель умовно позначили як «Невідомий корабель».

«Відчуття таке, наче судно затонуло вчора - щогли на місці, корпус не пошкоджений», - каже морський археолог Родріго Пачеко-Руїз з дослідницької компанії MMT.

На головній палубі дослідники виявили човен, який використовували для переправи екіпажу з корабля на берег і назад.

Довжина судна може досягати близько 18 метрів. Трохи менше, ніж мав флагман Колумба, каракка «Санта-Марія». Крім човна, на кораблі збереглися знаряддя. За всією ймовірністю, мова йде про торгове судно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пожежа в одеському коледжі: Виявлено перше тіло (відео)

четвер, 5 грудень 2019, 22:24

Масштабна пожежа в навчальному корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу спалахнула вчора вранці. Внаслідок пожежі загинула 16-річна студентка, постраждали 29 людей, 14 пропали безвісти. Наразі поліцейські встановлюють...

Новозбудований артилерійський катер ВМС України отримав ім’я

четвер, 5 грудень 2019, 22:09

Це 7-й корпус із серії катерів проєкту 58155 (малий броньований артилерійський катер), збудований на суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському». Новозбудований малий броньований артилерійський катер (МБАК), що не так давно прибув до Одеси, отр...