Коронавірус в Україні: Тільки п'ять областей відповідають вимогам для пом'якшення карантину, - МОЗ

Багатьох відсіяв такий критерій як захворюваність COVID-19 за останні два тижні (враховується не абсолютна кількість випадків, а з розрахунку на кожні 100 тис. жителів).

Станом на ранок 13 вересня лише п'ять областей України відповідають показникам для пом'якшення карантину. Київ в число щасливчиків не ввійшов і, навпаки, демонструє тенденцію до зростання захворюваності, передають Патріоти України.

Як повідомляє МОЗ, пом'якшити карантин дозволяється Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Херсонській та Полтавській областям (з 14 вересня вони в зеленій зоні). Тільки ці регіони виконують норматив про не більше 40 хворих на кожні 100 тис. жителів. Кіровоградській області вдалося знизити цей показник до 10 випадків. Для порівняння, в Чернівецькій області з початку вересня вже 219 нових випадків на кожні 100 тис. буковинців.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Ну дуже хоче заміж! Популярна українська телеведуча вразила прихильників нескінченними ніжками (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:55

Ведуча показала шикарні туфельки, з якими доводиться розлучатися. Леся Нікітюк вже щосили сумує за літом, і не тільки з причини розставання з теплою сонячною порою, але й у зв'язку з вимушеною зміною сезонного гардероба. Відома українська ведуча зізнал...

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...