Висока температура - один із головних симптомів коронавірусу. Але в той же час вона може свідчити і про інших захворювання: гайморит, ангіну або ниркове запалення. Що робити, якщо не впевнений у діагнозі й як не погіршити ситуацію, пояснив український медик Тарас Жиравецький, передають Патріоти України.
Для початку треба виключити всі симптоми інших захворювань. Потім зробити тест на COVID-19. Якщо тест позитивний - не потрібно панікувати, а потрібно дзвонити сімейному лікарю.
Після отримання позитивного тесту на коронавірус багато пацієнтів починають умовляти себе і оточуючих, що тест помилився, що хвороби немає. Заперечення - це небезпечно і контрпродуктивно, зазначив експерт. І саме на цьому етапі "ми допускаємо багато помилок та іноді не дотримуємося простих рекомендацій лікарів", додав він.
"Рекомендую відразу після того, як у вас піднялася температура, переходити на останній етап і дзвонити лікарю, це ж заощадить і час, і нерви", - написав Жиравецький у Facebook.
Лікар порадив не займатися самолікуванням і тверезо оцінювати ситуацію.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...