Висока температура - один із головних симптомів коронавірусу. Але в той же час вона може свідчити і про інших захворювання: гайморит, ангіну або ниркове запалення. Що робити, якщо не впевнений у діагнозі й як не погіршити ситуацію, пояснив український медик Тарас Жиравецький, передають Патріоти України.
Для початку треба виключити всі симптоми інших захворювань. Потім зробити тест на COVID-19. Якщо тест позитивний - не потрібно панікувати, а потрібно дзвонити сімейному лікарю.
Після отримання позитивного тесту на коронавірус багато пацієнтів починають умовляти себе і оточуючих, що тест помилився, що хвороби немає. Заперечення - це небезпечно і контрпродуктивно, зазначив експерт. І саме на цьому етапі "ми допускаємо багато помилок та іноді не дотримуємося простих рекомендацій лікарів", додав він.
"Рекомендую відразу після того, як у вас піднялася температура, переходити на останній етап і дзвонити лікарю, це ж заощадить і час, і нерви", - написав Жиравецький у Facebook.
Лікар порадив не займатися самолікуванням і тверезо оцінювати ситуацію.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...