Коронавірус і температура: Що робити і коли панікувати

Лікар порадив не займатися самолікуванням і тверезо оцінювати ситуацію.

Висока температура - один із головних симптомів коронавірусу. Але в той же час вона може свідчити і про інших захворювання: гайморит, ангіну або ниркове запалення. Що робити, якщо не впевнений у діагнозі й як не погіршити ситуацію, пояснив український медик Тарас Жиравецький, передають Патріоти України.

Для початку треба виключити всі симптоми інших захворювань. Потім зробити тест на COVID-19. Якщо тест позитивний - не потрібно панікувати, а потрібно дзвонити сімейному лікарю.

Після отримання позитивного тесту на коронавірус багато пацієнтів починають умовляти себе і оточуючих, що тест помилився, що хвороби немає. Заперечення - це небезпечно і контрпродуктивно, зазначив експерт. І саме на цьому етапі "ми допускаємо багато помилок та іноді не дотримуємося простих рекомендацій лікарів", додав він.

"Рекомендую відразу після того, як у вас піднялася температура, переходити на останній етап і дзвонити лікарю, це ж заощадить і час, і нерви", - написав Жиравецький у Facebook.

Лікар порадив не займатися самолікуванням і тверезо оцінювати ситуацію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...