Коронавірус в Україні: Черговою "жертвою" COVID-19 серед українських владців став міністр фінансів

На цей період виконання обов'язків Міністра покладено на Першого заступника Міністра фінансів Дениса Улютіна.

Очільник Мінфіну Сергій Марченко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це спершу повідомила депутатка Ірина Верещук, передають Патріоти України з посиланням на УП.

Сьогодні відбулось засідання податкового комітету, де була створена робоча група щодо питань розмитнення "євроблях", до якої увійшла Ірина Верещук. Коли група звернулася до Міністра фінансів, той повідомив, що перебуває на лікарняному через COVID-19. Прес-служба Міністерства фінансів підтвердила цю інформацію.

На цей період виконання обов'язків Міністра покладено на Першого заступника Міністра фінансів Дениса Улютіна. Водночас, Сергій Марченко в дистанційному режимі на самоізоляції залучений в робочі процеси та керівництво міністерством.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...