Коронавірус в Україні: "Червоних" регіонів вже 13

На "помаранчевому" рівні 11 регіонів, а "жовтою" залишилася лише одна область - Херсонська. Натомість "зелених" регіонів в Україні немає.

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони в Україні: ще два регіони стали "червоними". Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 27 березня, передають Патріоти України.

До "червоної" зони потрапили ще Рівненська та Чернігівська області.

Так, найсуворіші обмеження діють вже у 13 областях України - це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, рівненська, Чернігівська, Черкаська, Чернівецька області. Слід зауважити, що карантин посилюють, якщо в регіоні протягом трьох днів перевищені два або більше показників за COVID-19.

На "помаранчевому" рівні 11 регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька області.

"Жовтою" залишилася лише одна область - Херсонська. Натомість "зелених" регіонів в Україні немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...