Коронавірус в Україні: "Червоних" регіонів вже 13

На "помаранчевому" рівні 11 регіонів, а "жовтою" залишилася лише одна область - Херсонська. Натомість "зелених" регіонів в Україні немає.

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони в Україні: ще два регіони стали "червоними". Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 27 березня, передають Патріоти України.

До "червоної" зони потрапили ще Рівненська та Чернігівська області.

Так, найсуворіші обмеження діють вже у 13 областях України - це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, рівненська, Чернігівська, Черкаська, Чернівецька області. Слід зауважити, що карантин посилюють, якщо в регіоні протягом трьох днів перевищені два або більше показників за COVID-19.

На "помаранчевому" рівні 11 регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька області.

"Жовтою" залишилася лише одна область - Херсонська. Натомість "зелених" регіонів в Україні немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...