За словами вченого, вірус стає то більш контагіозним, то менш контагіозним (заразним). "Поки що немає новин про те, що вірус стає більш чи менш летальним, що він викликає більш жорстке або полегшене захворювання. Його поведінка щодо перебігу захворювання поки що не змінилася. Але його контагіозність змінюється", - зазначив він.
Комісаренко відзначив, що люди також почали поступово розуміти небезпеку коронавірусу. "Другий фактор, також вкрай важливий - це те, що наші люди поступово починають розуміти небезпеку вірусу і захворювання COVID-19, яке він викликає, і починають більш ретельно виконувати рекомендації карантину: маски, миття рук і дистанціювання", - додав він.
Академік також висловив думку, що в Україні не стали робити менше тестів на коронавірус, але його стали менше виявляти. «Якщо менше виявляють вірус, отже, менше людей зверталися за діагностикою та, можливо, менше людей було інфіковано. Зрештою, це відбувалося і відбувається в різних країнах по-різному. Можливо, у нас насправді зараз менше людей інфікуються цим коронавірусом, і, можливо, що у нас закінчується перша хвиля. І було б добре, щоб друга хвиля взагалі не почалася або почалася набагато пізніше», - резюмував вчений.
В Україні після карантину вихідного дня фіксують стабілізацію ситуації з коронавірусом. У будні дні добовий показник тримається на рівні 10-11 тисяч випадків зараження, а у вихідні традиційно знижується.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...