Коронавірус в Україні: Одещина додалася до "червоних" регіонів

У низці регіонів перевищено рівень госпіталізацій пацієнтів із коронавірусом на 100 тис. населення.

До "червоного" рівня епідемічної загрози належить п'ять регіонів України. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я, опубліковані 20 березня, передають Патріоти України.

До "червоної" зони потрапили Київ, а також Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька області.

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки – у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій та Черкаській областях.

Усі інші регіони належать до "жовтої" зони.

Станом на 19 березня перевищення показника 60 госпіталізацій на 100 тис. населення було зафіксовано в Києві (103,3), Вінницькій (131), Дніпропетровській (60,7), Житомирській (114,7), Закарпатській (91,4), Івано-Франківській (116,7), Київській (71,2), Миколаївській (100), Одеській (67,9), Сумській (63), Хмельницькій (97) і Чернівецькій (96,5) областях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...