Коронавірус в Україні: Одещина додалася до "червоних" регіонів

У низці регіонів перевищено рівень госпіталізацій пацієнтів із коронавірусом на 100 тис. населення.

До "червоного" рівня епідемічної загрози належить п'ять регіонів України. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я, опубліковані 20 березня, передають Патріоти України.

До "червоної" зони потрапили Київ, а також Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька області.

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки – у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій та Черкаській областях.

Усі інші регіони належать до "жовтої" зони.

Станом на 19 березня перевищення показника 60 госпіталізацій на 100 тис. населення було зафіксовано в Києві (103,3), Вінницькій (131), Дніпропетровській (60,7), Житомирській (114,7), Закарпатській (91,4), Івано-Франківській (116,7), Київській (71,2), Миколаївській (100), Одеській (67,9), Сумській (63), Хмельницькій (97) і Чернівецькій (96,5) областях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...