Коронавірус в Україні: У Маріуполі з підозрою на захворювання госпіталізовано місцевих жителів

Ллюди, у яких запідозрили смертельну інфекцію, перебували на відпочинку в Єгипті та Іспанії.

У Маріуполі Донецької область на коронавірусну інфекцію зараз перевіряють двох дорослих і дитину. Про це на брифінгу повідомила заступник директора департаменту охорони здоров'я міської ради Людмила Сергєєва, передають Патріоти України.

Як уточнила чиновниця, люди, у яких запідозрили смертельну інфекцію, перебували на відпочинку в Єгипті та Іспанії. На даний момент їх госпіталізували в інфекційне відділення міськлікарні № 4 і в лікарню швидкої медичної допомоги.
Сергєєва підкреслила: «Біологічні рідини для аналізу, в рамках протоколу МОЗ, відправлені в референс-лабораторію Києва. Результати дослідження будуть відомі завтра. Є регламент, який регулює наші дії при підозрі коронавіруса у людини, і ми йому слідуємо. Хворі отримують медикаментозне лікування за протоколом».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...