Коронавірус в Україні: Жителі окупованого Донецька показали ціни на маски і антисептики в аптеках міста

Один з користувачів зазначає, що в одній з аптек на проспекті Ілліча в продажу є маски по 100 рублів і антисептики по 200.

Жителі непідконтрольної Україні частини Донеччини в соціальних мережах публікують фото з місцевих аптек, в яких продаються медичні маски і антисептики по невиправдано завищеними цінами, передають Патріоти України.

Так, один з користувачів зазначає, що в одній з аптек на проспекті Ілліча в продажу є маски по 100 рублів і антисептики по 200:

«Аптека на Ильича
Тоненькая медицинская маска -100₽
Антисептик 100 мл — 201₽
Куда мы катимся?»

У коментарях до публікації інші користувачі пишуть з обуренням, що незрозуміло, чому на це не реагують «податкова» і «адміністрація»:

«А налоговая вместе с администрацией где? Откаты считают???»

«Позорище… Республика В России много разовые маски 100 р»

«Это аптека „Моя семья“. Адрес: Ильича, 21-В. рядом с бывшим „Попугаем“. Еще и чек дают. Информация передана в министерство налогов и сборов»

«На Жд антисептик 180 руб по 100 мл»

«Легче самому сделать!»

«Наживаются. Была цена 5−10₽ теперь 100₽
Вот тебе и государство. За что боролись, на то и…».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...

Хіти тижня. Українська телеведуча згадала дитинство в Керчі і пояснила, чому багато кримчан підтримали Росію

субота, 6 червень 2020, 17:00

Єфросиніна назвала кримський народ назвала "тихим, мирним, але пристосовницьким". Маша Єфросиніна в YouTube-програмі "Ходят слухи" розповіла, як дитинство в Керчі допомогло їй зрозуміти причину лояльності кримчан до російської анексії 2014 року, переда...