Коронавірусна істерія: У столиці України китайці не пустили китайців до гуртожитку

Китайські студенти повернулися до Києва. Але їхні друзі, також китайці, примусили їх спочатку звернутись до лікарні.

Завідувачка інфекційного відділення Олександрівської лікарні Тетяна Гайнудтінова повідомила, що щодня отримує звернення від громадян, які хочуть перевіритись на коронавірус, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

За її словами, доходить до курйозів. Нещодавно китайські студенти повернулися до Києва з Китаю, де їх перевіряли, вони проходили карантин. Але їхні друзі, також китайці, відмовилися їх впускати до столичного гуртожитку. Поставили умову – земляки мають переміряти температуру в Олександрівській лікарні. «Ми поміряли їм температуру», – прокоментувала цей випадок Гайнудтінова.

«Звісно, не можна так просто приїжджати і перевірятись. Хоча з часом всіх охочих, звісно, можна буде охопити, як це сталось у випадку з тестування на ВІЛ. Раніше не було можливостей перевірити усіх, а зараз без проблем, будь ласка. Так буде і з коронавірусом», – сказала лікар.

Гайнудтінова зазначила також, що немає спецвальних рекомендацій для людей, які повертаються до України з Італії, навіть якщо у них не була на кордоні виявлена підвищена температура, пройти перевірку на наявність коронавірусу. Такі рекомендації, на думку медика, сіятимуть паніку. «Якщо ви добре почуваєтеся, то це найголовніший критерій того, що ви здорові. Непотрібно у лікаря питати як ви самі почуваєтеся», – сказала лікар.

На запитання про необхідність спеціальних захисних комбінезонів, які демонстрували по телебаченню китайські чиновники, Гайнудтінова відповіла, що не все, що роблять китайці, правильно. «Тим паче, вони викладають не всю інформацію, яку хотів би бачити медичний світ», – зазначила лікар.

Гайнудтінова заперечила інформацію про те, що вилікуватись від корона вірусу допомагають противірусні препарати, ефективність яких ВООЗ наразі не підтверджена. «Наш організм – суперунікальна система. Багато людей одужують від грипу, не використовуючи «Озельтамівір» (лікарський препарат, противірусний засіб, розроблений для лікування грипу). Те ж саме з коронавірусом. Наш організм бореться з ним, просто не у всіх виходить його побороти. Чому? Є багато чинників: наявність хронічних захворювань, вік, імунітет», – пояснила медик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будівництво найбільшої в історії України баржі розпочали на Одещині (фото)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 22:12

Баржу для українського замовника будують два українських підприємства з українського металу, розробником проєкту є українське проєктне бюро. Будівництво баржі на замовлення Світловодського річкового терміналу здійснять ізмаїльські підприємства «Дунайсу...

Пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України зняли супутники NASA

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:59

На знімках видно масштаб стихії. Супутники NASA зняли пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України. Знімки були зроблені на днях, на них видно масштаб стихії. Рятувальники борються з пожежами з 4 квітня, передають Патріоти України з поси...