Корисні поради: Чому не можна прогрівати двигун автомобіля (відео)

Багато водіїв досі вважають за правило завести вранці двигун і залишити його прогріватися до робочої температури на холостих обертах, особливо взимку. Тим самим вони нібито знижують знос деталей двигуна, але насправді це погана ідея.

Поширена думка, що двигун неодмінно потрібно прогріти до робочої температури перед поїздкою, йде корінням в епоху стародавніх карбюраторних моторів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Далі - мовою перекладу:

"Карбюраторам действительно нужно было несколько минут, чтобы добраться до температуры, при которой они работают бесперебойно. Однако современные двигатели с впрыском топлива больше не нуждаются в этой процедуре!

Познавательный видеоролик наглядно показывает, что происходит с холодным мотором на холостых оборотах и демонстрирует, почему традиционный ритуал прогревания двигателя на самом деле увеличивает его износ. Длительная работа на холостых оборотах приводит к разжижению масла и ухудшению его смазывающих свойств из-за проникновения в него бензина.

Итак, что нужно делать? Просто заводите двигатель и езжайте! Так он будет прогреваться гораздо быстрее, изнашиваться медленнее, вы потратите меньше топлива, выпустите в атмосферу меньше выхлопных газов, а в случае зимы из дефлекторов климатической системы куда раньше появится приятный тёплый воздух."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...