Корисні поради: Як прати одяг, щоб вбити коронавірус

Поради базуються на дослідженнях колективу вчених з Китайського центру з контролю і профілактики захворювань.

Фахівці розповіли, як прати одяг під час епідемії COVID-19, щоб убезпечити себе від коронавірусу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Кілька років тому вони встановили, при яких температурах відбувається інактивація SARS, - схожого коронавірусу, який став у 2002 році винуватцем епідемії так званої атипової пневмонії. Так як SARS і SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, дуже схожі, температура інактивації і умови для збереження їх життєздатності будуть досить близькі.

При короткому впливі високими температурами (67°C і 75°C) здатність вірусу до проникнення в організм людини або тварин значно знижувалася навіть при 15-хвилинній обробці.

"Крім температури, необхідні поверхнево-активні речовини, що містяться в будь-якому пральному порошку. Тому, на мій погляд, навіть півгодинне прання при 60°C зробить одяг безпечним", - вважає завідувач лабораторією біотехнології і вірусології Новосибірського державного університету, член-кореспондент РАН Сергій Нетесов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...