Аварії невідворотні. Автобусна троща в Польщі забрала життя 5 пасажирів. Проте, окрім десятків травмованих були й такі, які зовсім не постраждали. Ймовірно, вони просто отримали найбезпечніші в салоні місця. Які місця займати, аби вижити в автотрощі і які прості правила збережуть життя, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Для компаній, що мають рейси в кожну країну Європи, питання безпеки та сервісу не лише вимога норм перевезення, а й справа репутації. Всі місця обладнані пасками безпеки. Про них водії нагадують постійно. За розпорядком без потреби ходити салоном в дорозі не можна, на передні сидіння дозволено лише від 14 років. Важливим складником є режим, у якому працюють водії далеких сполучень: вони не можуть їхати понад кілька годин поспіль.
Обійти цю схему неможливо, бо сідаючи за кермо, в спеціальний прилад водій вставляє свою картку, інформацію з якої головний офіс бачить дистанційно, як і все що відбувається в салоні за допомогою камер.
У великих автобусах не було проблем із пасками безпеки. Здебільшого вони були на поясні, нині більш сучасні, як у легковому авто. Але що робити із тими перевізниками які мають не великі маршрути, на 100-200 кілометрів. У них таких ременів немає, і не було. Тож головна порада від різних фахівців, - плануючи поїздку шукати відомого перевізника, перевіреного, і авторитетного. Навіть якщо це може бути дещо дорожче.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...