Аварії невідворотні. Автобусна троща в Польщі забрала життя 5 пасажирів. Проте, окрім десятків травмованих були й такі, які зовсім не постраждали. Ймовірно, вони просто отримали найбезпечніші в салоні місця. Які місця займати, аби вижити в автотрощі і які прості правила збережуть життя, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Для компаній, що мають рейси в кожну країну Європи, питання безпеки та сервісу не лише вимога норм перевезення, а й справа репутації. Всі місця обладнані пасками безпеки. Про них водії нагадують постійно. За розпорядком без потреби ходити салоном в дорозі не можна, на передні сидіння дозволено лише від 14 років. Важливим складником є режим, у якому працюють водії далеких сполучень: вони не можуть їхати понад кілька годин поспіль.
Обійти цю схему неможливо, бо сідаючи за кермо, в спеціальний прилад водій вставляє свою картку, інформацію з якої головний офіс бачить дистанційно, як і все що відбувається в салоні за допомогою камер.
У великих автобусах не було проблем із пасками безпеки. Здебільшого вони були на поясні, нині більш сучасні, як у легковому авто. Але що робити із тими перевізниками які мають не великі маршрути, на 100-200 кілометрів. У них таких ременів немає, і не було. Тож головна порада від різних фахівців, - плануючи поїздку шукати відомого перевізника, перевіреного, і авторитетного. Навіть якщо це може бути дещо дорожче.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...