Водії, готуючи свої авто до зими, інколи допускають помилки, які можуть призвести до проблем на дорозі, передають Патріоти України з посиланням на AutoOboz.
Якщо шини не нові і мають певний ступінь поношеності, знос повинен бути рівномірним. Знос бічних частин вказує на рух з недостатньо накачаної шиною, центральної частини – на перекачування. Дуже важливо перевірити глибину протектора самої шини – він повинен становити не менше 4 мм. Якщо дане значення менше, використання таких шин категорично заборонено.
Це може привести до того, що в шині буде постійно падати тиск. Водієві доведеться постійно накачувати колесо і рано чи пізно все одно доведеться звернутися до автосервісу за ремонтом або ж придбати новий диск.
Під час встановлення шин на обод необхідно наносити спеціальну (шиномонтажну) пасту, щоб край шини отримав ефект ковзання. В жодному разі не можна для цього використовувати моторне масло або мастило на основі літолу, оскільки ці матеріали роз'їдають шину. В крайньому випадку дозволено використовувати мильний розчин.
Щоб домогтися оптимального зчеплення з дорогою взимку, виробники шин маркують їх спеціальним малюнком, який вказує напрямок її обертання (зазвичай це великі стрілки на боковині). І якщо встановити шину неправильно, буде страждати стійкість і керованість автомобіля, а також збільшується ризик ковзання на дорозі.
Відразу ж після встановлення шин автовласники мають виставити необхідний тиск, оскільки для машини він так само важливо, як кров для людини. Якщо водій не знає, які значення по тиску використовує його машина, варто знайти наклейку з такою інформацією – зазвичай вона розташовується на передній або середній стійці в отворі водійських дверей.
Хорошого балансу шини і обода можна домогтися тільки в спеціалізованому шинному центрі, де використовується спеціальний стенд. Збалансовані колеса не тільки забезпечують плавний рух автомобіля і рівномірний знос, але й підвищують безпеку руху. Під час руху шари шини стираються і змінюється внутрішній розподіл ваги. При цьому чим вища швидкість, тим більше дисбаланс.
Затягувати болти і гайки колісних дисків потрібно за допомогою спеціального ключа – наприклад, динамометричного. В іншому випадку є ризик пошкодження різьблення або граней. Крім того, не слід змащувати болти і гайки, щоб полегшити їх подальше зняття. Такі дії можуть привести до їхнього ослаблення та навіть до відкручування колеса під час руху.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...