Корисні поради: Варимо яйця. Цей лайфхак економить купу часу

Це простий і зручний спосіб приготування продукту. Він заощадить час і позбавить вас від необхідності очищати кожне яйце.

Часто готуєте яйця? Очищення цього продукту від шкаралупи забирає у вас чимало часу? Користувачі в мережі поділились незвичайним способом, коли чистити їх зовсім не доводиться, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Ингредиенты и посуда

Из продуктов вам понадобятся только яйца и растительное или сливочное масло. Подготовьте термостойкую миску, которая выдерживает высокие температуры. Вам также потребуется кастрюля, разделочная доска и острый нож.

Выливаем яйца

Возьмите термостойкую миску и смажьте ее маслом. Аккуратно разбейте в миску все яйца, стараясь сохранять желтки целыми.

Готовим

Налейте воду в кастрюлю и поставьте в нее миску. Уровень жидкости должен доходить до дна емкости с яйцами.

Извлеките миску и поставьте кастрюлю на средний огонь. Доведите воду до слабого кипения. Когда в ней появятся пузырьки, поставьте миску в кастрюлю. Готовьте яйца на водяной бане 5 минут. Снимите посуду с огня, когда желтки станут твердыми. У вас получится застывшая яичная масса в форме чаши, как на фото ниже. По внешнему виду она немного похожа на яичницу.

Нарезаем

Извлеките приготовленные яйца из кастрюли. Выложите массу на разделочную доску. Нарежьте ее полосками. Затем порубите каждую полоску ножом на более мелкие части.

Добавьте кусочки яиц в салат или бутерброд.

Заключение

Яйца без скорлупы, приготовленные на паровой бане, получаются очень нежными и вкусными. Это простой и удобный способ приготовления продукта. Он сэкономит время и избавит вас от необходимости очищать каждое яйцо.

На первый взгляд, застывшая яичная "чаша" может выглядеть странно и неприглядно. Но если вы собираетесь использовать ее для салата, то это не имеет большого значения. После того как вы нарежете массу на кусочки, она ничем не будет отличаться от обычных вареных яиц."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...