Країни ОПЕК+ знову знижують видобуток нафти

За два місяці дії цієї угоди нафтові ціни зросли вдвічі, а з ринку прибрали майже 10% світових постачань.

Країни ОПЕК, Росія та інші великі нафтовидобувні країни домовилися продовжити рекордне скорочення видобутку нафти до кінця липня, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

У травні-червні постачання нафти були знижені на 9,7 мільйона барелів на день, в липні цей показник зменшиться, але тільки на 100 тисяч барелів.

ОПЕК+ також зажадав від таких країн, як Нігерія та Ірак, які перевищили квоти в травні й червні, компенсувати це великим зниженням видобутку в період з липня по вересень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Парад Победы в Москве: дефиле дефективного металлолома", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:35

Таке масштабне дійство, як парад Перемоги, покликане продемонструвати міць і непереможність російської зброї, рік від року стає більшою мірою демонстрацією її технічної неготовності до протистояння з потенційним противником. Про це у своєму блозі пише ...

"Горліс-Горський: Як насправді втік з в'язниці Єлисаветграду автор "Холодного Яру", - історик

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:15

2 липня 1920-го черговий по станції Єлисаветград міліціонер склав протокол про те, як Семянцов (Семянцев, Сімянцев) втік з-під конвою. Цим невловимим "Семянцовим" був Юрій Городянин-Лісовський на псевдо "Залізняк", більш відомий як Юрій Горліс-Горський.