"Краса вимагає жертв": У столиці після ліпосакції померла жінка

Хірурга приватної клініки косметичної хірургії звинувачують у халатності.

У столичній приватній клініці після ліпосакції померла 42-річна жінка, повідомили у прес-службі столичної прокуратури, передають Патріоти України.

Операція була проведена в клініці косметичної хірургії у Печерському районі міста Києва ще у лютому 2017 року. Проводили тривалі судово-медичні експертизи.

"Отримавши висновок комісійної експертизи, який підтвердив результати первинного дослідження установлено, що між оперативним втручанням, проведеним лікарем-хірургом у приватній клініці і настанням смерті 42-річної пацієнтки є причинно-наслідковий зв'язок та наявний дефект у наданні медичної допомоги у післяопераційному періоді", - йдеться у повідомленні.

Хірургу оголошено підозру.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Загадкового "озерного монстра" зняли на відео у Китаї

четвер, 9 липень 2020, 23:51

Деякі користувачі мережі висунули версії, що "міфічний звір" - крокодил або водяна змія. Інші ж вважають, що чудовисько - всього лише косяк риб.​. Сталося це сьогодні, об 11:30 ранку. Жителі села Лоян, провінція Хенань, розповідають, що в ставку в цент...

Спалах минулого: Як німці відкривали міст через Дніпро (фото)

четвер, 9 липень 2020, 23:21

Червона Армія залишила Запоріжжя на початку жовтня. Тоді питання відновлення мостів стало для німців гострим і на його вирішення було покладено багато сил. В мережі показали відкриття німцями Стрілецького мосту в Запоріжжі. Його відновили в липні 1943 ...