"Краще війну зустріти на війні, щоб все вміти": На Донбасі воює ціла родина (відео)

Боєць Всеволод — батько п'ятьох дітей. Його дуже довго не хотіли брати на війну, але він свого добився та підписав контракт з ЗСУ.

До війни багатодітний тато працював санітаром у психіатричній службі, пише благодійний фонд "Повернись живим", передають Патріоти України.

"15 год працював. Санітаром був. Руки зв'язував ззаду", - жартує боєць.

Тепер він служить у складі 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців. З ними він пройшов пекло Авдіївки у 2017-му році та навіть брав позицію "Алмаз" разом зі своїм сином, який теж підписав контракт.

Каже, що не хоче, щоб його син продовжував контракт, бо, на думку батька сину треба вчитись. "Син на дальніх позиціях. Слухає мене, а я його. Він багато пройшов, в нього школа капітальна", - каже боєць.

Проте вже незабаром на контракт піде середній син. Теж у підрозділ до батька. "Краще війну на війні зустріти, а не вдома. Бо на війні вже всьому навчили, все вже знаєш, що робить. Щоб усе вже вміти, а то, не дай Боже, ворог прийде до нас додому, а ми не готові, нічого не вміємо", - каже він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...