"Кравчук настільки звик до почестей, що перестав стежити за тим, що говорить", - експерт

Навіть звання першого президента України не дає Леоніду Кравчуку допускати тих помилок, які звик робити політик.

Посилаючись на Конституцію України, перший президент країни Леонід Кравчук, продемонстрував ... цілковите незнання положень основного закону, про які він говорив. Виявилося, що Кравчук не в курсі, які повноваження має, а яких не має президент України. Про це у своєму блозі пише генерал-майор юстиції, експерт з питань держбезпеки Василь Вовк, передають Патріоти України.

Кравчук настільки звик до почестей, які йому надаються, що зовсім перестав стежити за тим, що він говорить. І тому перший глава держави висловлює іноді, м'яко кажучи, дуже дивні речі. Зокрема, Леонід Макарович заявив, що Конституція не забороняє чинному президенту Зеленському проводити опитування. Однак такого повноваження серед повноважень глави держави, зазначених у статті 106 Конституції, немає. Зате є стаття 19, відповідно до якої: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України".

"Леонід Макарович, я розумію, що Конституція України приймалася "без Вас", але Ви ж читали її - поновіть в пам'яті", - підкреслив Вовк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Поки "Посейдон" завдасть по нам удар, РФ вже не буде", - США про російську "торпеду судного дня"

неділя, 23 січень 2022, 15:00

Можливо, розуміють це і в Росії, так як мають намір виготовити тільки тридцять безпілотних субмарин. Як зазначив американський експерт в області озброєнь Девід Екс, безпілотна субмарина "Посейдон", здатна нести ядерне озброєння і помпезно названа "торп...

Хіти тижня. З натяком на оральний секс: Кафе на Дніпропетровщині дивним відео привітало клієнтів зі святами

неділя, 23 січень 2022, 13:00

Не всі оцінили креатив кондитерів... Співробітники кав'ярні-кондитерської з Кривого Рогу записали ролик - привітання з зимовими святами. У ньому дівчина поїдає тістечко на колінах поруч з чоловіком, а потім тому ллють на руку гарячу каву. Таким чино...