"Кравчук настільки звик до почестей, що перестав стежити за тим, що говорить", - експерт

Навіть звання першого президента України не дає Леоніду Кравчуку допускати тих помилок, які звик робити політик.

Посилаючись на Конституцію України, перший президент країни Леонід Кравчук, продемонстрував ... цілковите незнання положень основного закону, про які він говорив. Виявилося, що Кравчук не в курсі, які повноваження має, а яких не має президент України. Про це у своєму блозі пише генерал-майор юстиції, експерт з питань держбезпеки Василь Вовк, передають Патріоти України.

Кравчук настільки звик до почестей, які йому надаються, що зовсім перестав стежити за тим, що він говорить. І тому перший глава держави висловлює іноді, м'яко кажучи, дуже дивні речі. Зокрема, Леонід Макарович заявив, що Конституція не забороняє чинному президенту Зеленському проводити опитування. Однак такого повноваження серед повноважень глави держави, зазначених у статті 106 Конституції, немає. Зате є стаття 19, відповідно до якої: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України".

"Леонід Макарович, я розумію, що Конституція України приймалася "без Вас", але Ви ж читали її - поновіть в пам'яті", - підкреслив Вовк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Коли юридично було закріплено, що борщ - український, у світовій пресі сказали, що Україна відкрила другий фронт війни проти Росії", - Євген Клопотенко (фото)

субота, 27 лютий 2021, 17:58

Киянин навчався у найстарішій французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, заснував популярний ресторан сучасної української кухні, реформує шкільне харчування, довів світові, що борщ – українська страва, і юридично закріпив це. Готуючи борщ за бабусин...

"Вовчиці" в шоці! - Олег Винник розповів про кількість сексуальних контактів у своєму житті (відео)

субота, 27 лютий 2021, 17:47

Співак переконаний, що з віком задоволення від сексу стає все «кайфовіше». Кумир тисяч українських жінок співак Олег Винник шокував відвертим зізнанням про особисте життя, передають Патріоти України.