"Кравчук настільки звик до почестей, що перестав стежити за тим, що говорить", - експерт

Навіть звання першого президента України не дає Леоніду Кравчуку допускати тих помилок, які звик робити політик.

Посилаючись на Конституцію України, перший президент країни Леонід Кравчук, продемонстрував ... цілковите незнання положень основного закону, про які він говорив. Виявилося, що Кравчук не в курсі, які повноваження має, а яких не має президент України. Про це у своєму блозі пише генерал-майор юстиції, експерт з питань держбезпеки Василь Вовк, передають Патріоти України.

Кравчук настільки звик до почестей, які йому надаються, що зовсім перестав стежити за тим, що він говорить. І тому перший глава держави висловлює іноді, м'яко кажучи, дуже дивні речі. Зокрема, Леонід Макарович заявив, що Конституція не забороняє чинному президенту Зеленському проводити опитування. Однак такого повноваження серед повноважень глави держави, зазначених у статті 106 Конституції, немає. Зате є стаття 19, відповідно до якої: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України".

"Леонід Макарович, я розумію, що Конституція України приймалася "без Вас", але Ви ж читали її - поновіть в пам'яті", - підкреслив Вовк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Безнадежная, унылая, грязная клоака": "Жизнь на Донбассе хуже, чем в аду", - Гіркін (відео)

середа, 25 листопад 2020, 14:00

​Ексватажок терористів "ДНР" росіянин Ігор Гіркін "Стрєлков" порівняв нинішню ситуацію в ОРДЛО з клоакою, якої до того ж керує шахрай. Про це терорист заявив на YouTube-каналі "РойТВ", передають Патріоти України 2 листопада 2019 року. За його словами, ...

З архіву ПУ. Під час перегляду порносайту мати знайшла свою зниклу доньку

середа, 25 листопад 2020, 13:00

Дівчинка близько року перебувала в розшуку. У США мати побачила свою зниклу 15-річну доньку на сайті для дорослих Pornhub. Дівчинка приблизно рік перебувала в розшуку, передають Патріоти України 3 листопада 2019 року з посиланням на іноземні ЗМІ. Мати ...