Кравчук розповів, на які компроміси готовий піти в переговорах щодо Донбасу

За словами першого президента України, ці два можливі компроміси не стосуються суверенітету.

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук, який погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі, назвав компроміси в переговорах, передають Патріоти України з посиланням на Суспільне.

Він відповів на питання журналістів, на які компроміси готовий йти. "Ну, скажімо, особливий статус Донбасу. Я це не сприймаю, тому що мені незрозуміло, що це таке. Але я можу сприйняти не "особливий статус", а "особливу систему управління" в цих регіонах. Це вже компроміс. Управління, але не статус. Значить, вже компроміс, ми вже шукаємо реальні підходи, щоб вирішити питання", - розповів Кравчук.

Також він озвучив і наступний крок. "Я коли був президентом, я підписав тоді закон про вільну економічну зону в цих районах. Це міг би бути один з кроків, для того, щоб люди почали діяти, і вирішувати складні питання, залучаючи туди інвестиції, щоб порівняно швидко відновити життя і дати людям шанс працювати, заробляти і жити нормально", - сказав перший президент незалежної України.

За його словами, ці два можливі компроміси не стосуються суверенітету. "А з питання особливого статусу, це вже якась окрема держава буде, з якимись особливими політичними повноваженнями. Можемо домовитися, що вони можуть мати свою поліцію, свої внутрішні силові структури, може дійти вже до армії, до прикордонників. Тоді це вже не буде територія в складі України", - сказав Кравчук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...