"Кремль хоче замінити Лукашенка на Колесникову", - журналіст (відео)

Росіяни створюють легенду білоруській активістці, щоб саме вона стала "офіційною і постраждалою" лідеркою опозиції.

Марія Колесникова

Членкиня президії Координаційної ради білоруської опозиції Марія Колесникова нібито є агенткою впливу Кремля. Таку теорію 11 вересня в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" висловив український журналіст Дмитро Гордон. Трансляція велася на YouTube-каналі програми, передають Патріоти України.

Гордон вважає, що президенту РФ Володимиру Путіну Олександр Лукашенко став невигідним, через що Кремль хоче замінити його на "свою людину". "Серед лідерів білоруських протестів більшість складають агенти впливу креатури Росії", – заявив журналіст. Він сказав, що подібна ситуація спостерігалася на Євромайдані.

Гордон стверджує, що Колесникову збиралися заарештувати, сприйнявши її за іншу жінку з керівництва опозиції. У результаті, зрозумівши свою помилку, силовики відвезли жінку в ресторан. Свої джерела журналіст розкривати відмовився, хоча його заява викликала багато запитань серед гостей студії. "У логіці Лукашенка – затримати всіх, хто становить небезпеку. Марія Колесникова виходить на мітинги, вона перша особа, вона залишається в Білорусі, її ніхто не чіпає", – сказав Гордон.

"Це можна пояснити, в моїй логіці, тільки одним: значить, Лукашенку сказали з Росії не чіпати. І він і не чіпав... У підсумку він її зачепив, але... я знаю, як створюються легенди", – продовжив журналіст.

Він вважає, що росіяни створюють легенду білоруській активістці, щоб саме вона стала "офіційною і постраждалою" лідеркою опозиції. "І вони збираються замінити Лукашенка на Марію Колесникову", – висловив думку Гордон.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...