"Кремль хоче замінити Лукашенка на Колесникову", - журналіст (відео)

Росіяни створюють легенду білоруській активістці, щоб саме вона стала "офіційною і постраждалою" лідеркою опозиції.

Марія Колесникова

Членкиня президії Координаційної ради білоруської опозиції Марія Колесникова нібито є агенткою впливу Кремля. Таку теорію 11 вересня в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" висловив український журналіст Дмитро Гордон. Трансляція велася на YouTube-каналі програми, передають Патріоти України.

Гордон вважає, що президенту РФ Володимиру Путіну Олександр Лукашенко став невигідним, через що Кремль хоче замінити його на "свою людину". "Серед лідерів білоруських протестів більшість складають агенти впливу креатури Росії", – заявив журналіст. Він сказав, що подібна ситуація спостерігалася на Євромайдані.

Гордон стверджує, що Колесникову збиралися заарештувати, сприйнявши її за іншу жінку з керівництва опозиції. У результаті, зрозумівши свою помилку, силовики відвезли жінку в ресторан. Свої джерела журналіст розкривати відмовився, хоча його заява викликала багато запитань серед гостей студії. "У логіці Лукашенка – затримати всіх, хто становить небезпеку. Марія Колесникова виходить на мітинги, вона перша особа, вона залишається в Білорусі, її ніхто не чіпає", – сказав Гордон.

"Це можна пояснити, в моїй логіці, тільки одним: значить, Лукашенку сказали з Росії не чіпати. І він і не чіпав... У підсумку він її зачепив, але... я знаю, як створюються легенди", – продовжив журналіст.

Він вважає, що росіяни створюють легенду білоруській активістці, щоб саме вона стала "офіційною і постраждалою" лідеркою опозиції. "І вони збираються замінити Лукашенка на Марію Колесникову", – висловив думку Гордон.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Прорський Колос: Найбільший у світі готель так і не прийняв жодного гостя (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 1:00

Острів Рюген ще з часів утворення Німецької імперії привертав до себе увагу туристів. Готель довжиною 4 кілометри, здатний вмістити 20 тисяч відпочиваючих одночасно, так і не був відкритий для туристів. Він знаходиться на острові Рюген в Балтійському м...

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...