"Кремль не заинтересован": Один з ватажків НЗФ розповів про боротьбу за "владу" в "молодих республіках"

За його словами, боротьба за «владу» в «Л/ДНР» ведеться з самого початку їх утворення...

Один з ватажків підрозділів НЗФ ОРДО, відомий як «Ольхон», на своїй сторінці в соцмережі прокоментував чутки про зміну ватажка ОРДО Дениса Пушиліна, передають Патріоти України.

За його словами, боротьба за «владу» в «Л/ДНР» ведеться з самого початку їх утворення, однак, на даний момент Кремль не зацікавлений в зміні «лідерів»: «Идет постоянная борьба за власть между новой „элитой“ в „ЛДНР“. Оттуда же и все эти слухи о том, что мол Пасечнику ищут в Москве замену, то Пушилину ищут замену. На самом деле никто и ничего не ищет. Никого поверьте в Кремле в ЛДНР менять не собираются. Так как есть мнение что смена эта будет по принципу „шило на мыло“. Единственное что, что подвинули Трапезникова и Ташкента из Донецка из-за того, что если иные „элитные патриоты Донбасса“ старались тихо приворовывать все что плохо лежит, то „эта компания“ тупо и нагло все грабила и отбирала все что ей приглянулось используя в этом качестве свои „элитные и легендарные подразделения“».

Ватажок НЗФ додав, що не має сенсу міняти Пушиліна на «мера» непідконтрольної Україні Горлівки Івана Приходька, так як вони мало чим відрізняються один від одного за своїми переконаннями: «Так что если Приходько станет вместо Пушилина каким-то образом, то в целом ничего не поменяется. А тем кто верит в возможности сделать это у Приходько, задайте себе вопрос — почему мэра Горловки не было в списке для голосования за пост Главы ДНР?! И тем самым проймете, что никто его не рассматривал на этот пост тогда и не рассматривает его и сейчас».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...

З архіву ПУ. Російський екс-ватажок терористів "ДНР" визнав, що саме він розпочав війну на Донбасі

середа, 23 вересень 2020, 23:55

Колишній ватажок терористичної "ДНР" Ігор Стрєлков визнав, що саме він почав криваву бійню на Донбасі. Він проговорився, звідки взяв зброю для вторгнення. Увага на гучну заяву Стрєлкова (справжнє прізвище Гіркін) від вересня 2019 року звернув Сергій По...