Кремль піймали на нахабному історичному фейку про Другу світову війну

Російська місія ОБСЄ, а також МЗС Російської Федерації почали поширювати неправдиву інформацію про те, що у Другій світовій війні нібито винні Польща Англія і Франція.

Пакт Молотова-Ріббентропа

Про спробу спотворення історичних фактів Москвою написала на своїй сторінці у Facebook директор з корпоративних комунікацій "Нафтогазу України" Олена Осмоловська, передають Патріоти України.

"Якщо ви думаєте, що бачили максимум цинізму у виконанні російських дипломатів, то ні. Російська місія в ОБСЄ пише, що у Другій світовій війні винна...Польща. Тому що вона у 1934 підписала угоду з Гітлером. Російське МЗС, у свою чергу, заявляє, що у війні винні Англія і Франція. Тому що вони підштовхнули СРСР до пакту з Гітлером у 1939 і думали, що їх війна обійде", – обурилася вона.

Осмоловська додала, що офіційні структури країни-агресора просувають це під хештегом #truehistory (правдива історія). Метою такої активності є створення враження, що "не все так однозначно" до ювілею пакту Молотова-Ріббентропа.

"Мені це нагадує шкільний буллінг. Ось є таке гидотне дитя, зле, закомплексоване, яке дістає всіх навколо і особливо травить слабких. Вчителі розводять руками, бо за дитиною впливові батьки, які платять школі, особисто директору і завучу. Учні ховаються або прислуговують, щоб їх не чіпали. Якщо змінити школу не варіант, а поліція пропонує домовлятися, які є варіанти?" – обурюється Осмоловська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Писец какой-то", або Бровеносець-2: На Росії підрахували вік путінського політбюро, де наймолодший Медведєв-Горбачов

субота, 14 грудень 2019, 22:44

Найближчі члени команди Путіна швидко старіють. При цьому з'ясувалася разюча інформація: більшості з чиновників команди Путіна буде вже за 70 років. "Але ж команда Путіна після закінчення 4-го терміну в 2024 році нагадувати старців Політбюро Брежнєва",...

Не можуть захистити і себе: У бухгалтера Facebook вкрали носій з даними тисяч співробітників

субота, 14 грудень 2019, 22:32

Інформація на носіях, в тому числі відомості про зарплату і номера банківських рахунків, не була зашифрована. Інцидент стався ще 17 листопада, про зникнення стало відомо 20 листопада. Однак Facebook почала попереджати співробітників, чиї дані виявилися...