Про це заявив перший віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Антон Силуанов в кулуарах щорічної зустрічі МВФ і Світового банку, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
"Є дилема, що нам далі з ОПЕК робити: втрачати ринок, який займають американці, або вийти з угоди? В останньому випадку ціни на нафту знизяться, і тоді нові інвестиції, видобуток в Америці теж знизяться, тому що собівартість сланцю вище, ніж собівартість класичної видобутку. Тому колись повинно це статися, хоча попит світовий десь на мільйон барелів на добу приростає, як наші колеги говорять", – сказав віце-прем'єр.
У разі виходу з режиму скорочення видобутку "ціна нафти може знизитися", припустив він. "Ми з вами бачили, що це було і $40, і менше $40 за барель. Все питання в наступному – наскільки це довго триватиме. Може тривати і півроку, може, і рік", – міркує віце-прем'єр.
При цьому Силуанов зазначив, що "рішення по цій частині немає". "Чи погодяться з такою подальшою тенденцією партнери з ОПЕК – не знаю", – сказав він.
Зниження ціни нафти позначиться на курсі рубля, додав він. "Безумовно, ми це відчуємо на собі. Добре, що ми зараз готові, що у нас резерви є", – підсумував він.
Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...
Східний кордон в країні вважають «великою проблемою». «Велике питання – це східний кордон, і ми продовжимо будівництво, – сказала вона на прес-конференції за підсумками чергового раунду переговорів про створення коаліції. – За нагоди ми хочемо залучити...