Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш".

"Депутат" Держдуми Росії від анексованого Криму Наталія Поклонська запропонувала Україні розпочати перемовини з приводу півострова. Москві це не сподобалося. Про це написав впливовий російський Telegram-канал "Бойлерная", який пов'язують з найближчим оточенням президента РФ, а саме кланом Ковальчуків, передають Патріоти України.

Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегації на мінських переговорах Леоніда Кравчука. Вона вітала його слова про те, що конфлікт України і РФ необхідно вирішувати шляхом переговорів і компромісів. Вона зазначила "раціональне зерно" в речі Кравчука і хоче знайти компроміс в питанні з анексованим Кримом. Зокрема, колаборантка запропонувала створити майданчик, де обговорювалися б причини "референдуму" на півострові в 2014 році.

Владі Росії, ймовірно, дуже не хочеться говорити про ті події, з'ясовуючи всі подробиці анексії. В "Бойлерній" натякнули, що Поклонська підійшла до небезпечної межі. "Але її заява про можливість переговорів з Україною з питань, що стосуються півострова, може стати основою для критики пані Поклонської не тільки в Україні, але і в нашій країні. Занадто розпливчасто звучать її слова", - написав Telegram-канал.

Він уточнив, що майданчик з Кравчуком, яка не дотримується чіткої проросійської позиції, для Кремля неприпустимий.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...