Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш".

"Депутат" Держдуми Росії від анексованого Криму Наталія Поклонська запропонувала Україні розпочати перемовини з приводу півострова. Москві це не сподобалося. Про це написав впливовий російський Telegram-канал "Бойлерная", який пов'язують з найближчим оточенням президента РФ, а саме кланом Ковальчуків, передають Патріоти України.

Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегації на мінських переговорах Леоніда Кравчука. Вона вітала його слова про те, що конфлікт України і РФ необхідно вирішувати шляхом переговорів і компромісів. Вона зазначила "раціональне зерно" в речі Кравчука і хоче знайти компроміс в питанні з анексованим Кримом. Зокрема, колаборантка запропонувала створити майданчик, де обговорювалися б причини "референдуму" на півострові в 2014 році.

Владі Росії, ймовірно, дуже не хочеться говорити про ті події, з'ясовуючи всі подробиці анексії. В "Бойлерній" натякнули, що Поклонська підійшла до небезпечної межі. "Але її заява про можливість переговорів з Україною з питань, що стосуються півострова, може стати основою для критики пані Поклонської не тільки в Україні, але і в нашій країні. Занадто розпливчасто звучать її слова", - написав Telegram-канал.

Він уточнив, що майданчик з Кравчуком, яка не дотримується чіткої проросійської позиції, для Кремля неприпустимий.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.