"Кремлю потрібна кров": Російський журналіст прогнозує загострення і збільшення кількості жертв на Донбасі (відео)

За його словами, у будь-якому випадку санкції проти Росії посилюватимуться. Тому країні немає куди втікати.

Є ризик того, що Росія може піти на ескалацію на Донбасі. Адже вона немає іншої відповіді на санкції від Сполучених Штатів Америки, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Тому загострення на Сході України не можна виключати. Таку думку в ефірі висловив російський журналіст Ігор Яковенко.

За його словами, у будь-якому випадку санкції проти Росії посилюватимуться. Тому країні немає куди втікати. "Насправді Кремлю потрібна кров. Я дуже сумніваюсь, що це будуть якісь великі провокації, але боюсь, що кількість жертв може збільшитись", – зазначив Яковенко.

Переговори "нормандської четвірки", як зауважив журналіст, зайшли у глухий кут. Це сталось через те, що всі країни говорять різними мовами (не лінгвістичного, а поняттєвого характеру). Франція і Німеччина не розуміють, з ким мають справу. Зокрема вони не здогадуються, що Росія не збирається йти з окупованих територій. "Розраховувати на те, що в результаті цих перемовин відбудеться покращення ситуації і Україна отримає якісь преференції дуже наївно. Я впевнений, що влада України це розуміє", – наголосив Яковенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...