"Ситуація нагадує африканське гетто": Переселенець про кримське сьогодення

Ситуація в анексованому Росією Криму нагадує африканське гетто, де платні пляжі, а деякі люди навіть не можуть купити хліба й води.

Фото: Тиждень

Про це написав переселенець із анексованого Криму Микита Данилов, передають Патріоти України з посиланням на ОГО.

За його словами, у містечку, де він проживав, є міський стадіон "Авангард". Коли Крим був українським – усі охочі могли там поліпшити своє здоров’я. Після анексії ситуація змінилася.

"Сьогодні потрапити на стадіон місцеві жителі можуть лише з 7 до 9 ранку, решту часу тут займається школа олімпійського резерву. Ситуація нагадує африканське гетто", – зазначив Микита.

За його словами, нещодавно всі телеканалами навперебій запевняли, як тепер добре живеться учителям, лікарям, пенсіонерам у Криму, адже їм дуже підвищили заробітну плату.

"У медпрацівників зарплата зробила круте сальто і повернулася до зарплати України з цінами Росії. Як це? – запитаєте ви. Та дуже просто – зросли і все. Без особливого пояснення. У відповідності з оплатою праці. А як же непрацюючим? Звідки їм взяти кошти на придбання навіть хліба та води, які в рази дорожчі, ніж в Україні?" – поцікавився Микита.

Також жахає й стан доріг, за якими ніхто не доглядає.

"Наша Ялта розкинулася в мальовничій долині, дороги вузенькі, спіралеподібні. Від перевантаження транспортом вони часто виходять з ладу. Пам’ятаю, раніше їх підтримували у належному стані, а сьогодні вони схожі на американські гірки. І, здається, це нікого не обходить. До того ж заробітна плата водіїв маршрутних таксі зменшилася, а проїзд значно збільшився, хоча ціни на пальне не змінювалися. От і доводиться школярам платити чималі кошти, аби дістатися до навчального закладу", – написав переселенець.

Окрім цього, побільшало магазинів із пустими прилавками.

"У нас багато чого змінилося і далеко не в кращу сторону. Низька купівельна спроможність населення призвела до розорення багатьох магазинів, кафе. Боляче дивитися на порожні вітрини з надписами "оренда", – зазначив Микита.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...