Кримські колаборанти в шоці, або "Камни с неба": Росія частково заборонила оренду квартир

Російська Федерація заборонила подобово здавати квартири туристам, зокрема і в окупованому Криму.

Відтепер в Росії на надання готельних послуг у житлових приміщеннях накладена заборона, про що свідчить постанова уряду РФ, опублікована на порталі правової інформації, передають Патріоти України.

"Не допускається розміщення в житлових приміщеннях промислових виробництв, готелів, а також здійснення в житлових приміщеннях місіонерської діяльності ... Житлове приміщення не може використовуватися для надання готельних послуг", – йдеться в документі.

Відповідну заборону для кримчан висміяли користувачі мережі.

"Барабанний дріб. У Росії заборонили подобово здавати квартири туристам. Кримчани, привіт! Рідна гавань вам тут покращила! Ловіть", – пише блогерка RoksolanaToday & Крим25% у Twitter.

"Ну ви всі у рай!!!" – зазначив Honda Hornet.

"А навіщо на військовій базі туристи, будуть воякам рашинським за безкоштовно здавати", – резюмував CopokdvaNelox.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Найбільший на Землі: Лівію накрило гігантським градом (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 22:12

До цього світовий рекорд "належав" Аргентині. Як зазначає вчений з Польщі, доцент кафедри метеорології Матеуш Ташарек на своїй сторінці в Twitter, такий град - це велика рідкість. . Він пише, що люди на знімках тримають гігантські градини, які досягаю...

Тікав через Україну до Росії: Прикордонники затримали болгарського священника

четвер, 29 жовтень 2020, 21:59

Священнослужитель з Болгарії потрапив до України легально, а потім вирішив нелегально перебратися в Росію. «Інформацію про рух невідомого в сторону державного кордону прикордонники отримали від місцевого жителя. Група реагування, яка негайно прибула в ...