Кримські колаборанти в шоці, або "Камни с неба": Росія частково заборонила оренду квартир

Російська Федерація заборонила подобово здавати квартири туристам, зокрема і в окупованому Криму.

Відтепер в Росії на надання готельних послуг у житлових приміщеннях накладена заборона, про що свідчить постанова уряду РФ, опублікована на порталі правової інформації, передають Патріоти України.

"Не допускається розміщення в житлових приміщеннях промислових виробництв, готелів, а також здійснення в житлових приміщеннях місіонерської діяльності ... Житлове приміщення не може використовуватися для надання готельних послуг", – йдеться в документі.

Відповідну заборону для кримчан висміяли користувачі мережі.

"Барабанний дріб. У Росії заборонили подобово здавати квартири туристам. Кримчани, привіт! Рідна гавань вам тут покращила! Ловіть", – пише блогерка RoksolanaToday & Крим25% у Twitter.

"Ну ви всі у рай!!!" – зазначив Honda Hornet.

"А навіщо на військовій базі туристи, будуть воякам рашинським за безкоштовно здавати", – резюмував CopokdvaNelox.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...