Кримські колаборанти в шоці, або "Камни с неба": Росія частково заборонила оренду квартир

Російська Федерація заборонила подобово здавати квартири туристам, зокрема і в окупованому Криму.

Відтепер в Росії на надання готельних послуг у житлових приміщеннях накладена заборона, про що свідчить постанова уряду РФ, опублікована на порталі правової інформації, передають Патріоти України.

"Не допускається розміщення в житлових приміщеннях промислових виробництв, готелів, а також здійснення в житлових приміщеннях місіонерської діяльності ... Житлове приміщення не може використовуватися для надання готельних послуг", – йдеться в документі.

Відповідну заборону для кримчан висміяли користувачі мережі.

"Барабанний дріб. У Росії заборонили подобово здавати квартири туристам. Кримчани, привіт! Рідна гавань вам тут покращила! Ловіть", – пише блогерка RoksolanaToday & Крим25% у Twitter.

"Ну ви всі у рай!!!" – зазначив Honda Hornet.

"А навіщо на військовій базі туристи, будуть воякам рашинським за безкоштовно здавати", – резюмував CopokdvaNelox.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

А ще не так давно називав її "Юлька - московська зозуля"...: Ляшко повіз Тимошенко на Чернігівщину агітувати за себе (відео)

п’ятниця, 10 липень 2020, 18:51

Послідовність і принциповість - ніколи не були чеснотами українських політиків. Лідер Радикальної партії, колишній нардеп Олег Ляшко разом з лідеркою партії «Батьківщина», чинною депутаткою Юлію Тимошенко вирушили у спільну агітаційну поїздку на Черніг...

Надолужити згаяне? - Нардепи пропонують дозволити навчання у школі більше одного разу в житті

п’ятниця, 10 липень 2020, 18:36

Згідно з чинним законодавством гарантується безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти на кожному її рівні за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів один раз протягом життя. Група депутатів із парламентської фракції "Європейська солі...